Ogłoszenia Szczecin

Ogłoszenia z pierwszej ręki!

[Firma] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Najlepsza wypożyczalnia sprzętów czyszczących. Trudnimy się wynajmem sprzętów do prania ekstrakcyjnego. W wypożyczalni posiadamy urządzenia piorące producenta Karcher. Wszystkie urządzenia są dokładnie naprawiane.

Posiadamy odkurzacze Karcher Puzzi 10/1. W zestawie z odkurzaczem przekazuję dwie końcówki: do prania tapicerki a także do prania płaskich powierzchni.

Istnieje szansa wynajmu na 1 dobę lub na weekend. Urządzenie można odebrać bez dodatkowych opłat w siedzibie firmy. Na obszarze stolicy i podwarszawskich miast np. w Zielonce czy Konstancinie dostarczamy i zabieramy Karchera wprost do domu.

Powinno się czyścić fotele nie mniej niż co pół roku. Dzięki okresowemu praniu można zachować schludny wygląd kanapy. Wewnątrz materiału gromadzi się wielka liczba bakterii. Dodatkowo zaświniona sofa nie wygląda zbyt dobrze.

Profesjonalne przedsiębiorstwa z Warszawy najczęściej wykonują usuwanie brudu kanap metodą ekstrakcyjną. Skupia się na czyszczeniu tapicerki mieszaniną wody i chemii. To prosta i nad wyraz efektywna metoda, która świetnie sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Czy realne jest wyczyszczenie rozmaitych plam z dywanu? Jak najbardziej. Starannie przemyślana metoda w połączeniu z nowoczesnym sprzętem oraz dobrymi proszkami czyszczącymi pozwala usunąć bardzo uciążliwe zabrudzenia, które źle wpływały na wygląd wykładziny.
Nazwa (Usługa)Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.05.2021
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię