Ogłoszenia Szczecin

Ogłoszenia z pierwszej ręki!

[Firma] Szkolenia Excel


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy Microsoft Excel na trzech poziomach zaawansowania. Nasza bogata oferta zawiera profesjonalne szkolenia Microsoft Excel zarówno Excel dla początkujących w których uczestnik zaczynająca pracę z Excel-em zapozna się m. in. z podstawowymi zasadami tworzenia i działania arkuszy kalkulacyjnych, nabędzie umiejętności pozwalające na pracę z przetwarzaniem danych , czy wykonywaniem obliczeń, sporządzaniem raportów
poprzez Excel średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla kursantów , które już poruszają się w środowisku Excela, kończąc na poziomie zaawansowanym dzięki, któremu kursant poszerzy wiedzę z obszaru analizy danych, budowania skomplikowanych formuł , grupowanie danych , tworzenie wykresów, co w przyszłości przełoży się na szybsze i sprawniejsze wykorzystanie możliwości Excel-a

Jeśli nie wiesz od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć kurs Excel , napisz do nas e-maila, a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego trenera, pozwoli nam zaproponować od którego poziomu zacząć kurs .

Na stronie firmy Langolian mamy także szkolenia z programowania w języku VBA w aplikacji Excel jak również pozostałe kursy z pakietu MS Office .

W witrynie Langolian znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych kursów. Kursy Excel realizujemy w trybach otwartym, zamkniętym w siedzibie Klienta oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Szkolenia Excel realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Gdyni , Bydgoszczy Białymstoku , Częstochowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do siedzib naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i program możemy dostosować do zapotrzebowania i poziomu danej grupy szkoleniowej .

Jeżeli brak czasu ogranicza Państwu możliwość dojazdu na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia online/zdalne (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą prowadzącego - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń zdalnych niczym się nie różni od kursów Excel twarzą w twarz . Trener cały czas udostępnia ekran swojego komputera , natomiast uczestnicy w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa)Szkolenia Excel
Ogłoszenieprywatne
Dodano29.09.2023
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię