Ogłoszenia Szczecin

Ogłoszenia z pierwszej ręki!

[Firma] Schody drewniane do domu na zamówienie


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Przedmiotem oferty są różnorakie schody drewniane na zamówienie. Jeśli szukasz stylowe, dobrze wykonane schody do przedpokoju to trafiłeś najlepiej jak mogłeś. Firma Drewdom produkuje schody drewniane już od od ponad 30 lat – schowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do wysokiej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z potężnym doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Wieloletnie doświadczenie przekłada się na staranność wykonania, trwałość drewna, czas pracy oraz doskonały kontakt z klientem.
Fima Drewdom instaluje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to wschodnia część kraju.

Z jakiego powodu schody drewniane są tak często wybierane? Drewno jest naturalnym materiałem, który nadaje wnętrzu ciepła i idealnie komponuje się z zielonymi ozdobami, szklanymi elementami, ceglaną ścianą, betonem itd. Drewno jest trwałe i pięknie wygląda, nawet po kilkudziesięciu latach. Doskonale wpasowuje się wkomponowuje się w różne style aranżacji wnętrz.

W celu zapoznania się z ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, a także wejście na stronę internetową, gdzie jest zaprezentowana galeria schodów Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane do domu na zamówienie
Ogłoszenieprywatne
Dodano24.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię