Ogłoszenia Szczecin

Ogłoszenia z pierwszej ręki!

[Firma] Szpital prywatny Poznań


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w samej rzeczy wybitnie dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją ofertę do wszystkich szukających ekspertów z górnej półki.
Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ofercie ma rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, jakie pozwolą na rozpoznanie kłopotu i trafne postawienie diagnozy. Grono specjalistów, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje też pomoc takich ekspertów, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.
Placówka wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.
Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, lecz również rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce używana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka zarządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który pozwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, by pacjenci czuli się w zasadzie komfortowo.
Nazwa (Usługa)Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.03.2023
MiastoPoznań
Województwowielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię